Część III - Wybory w 2008 r.
znajomego:
Powiadom znajomego:
Wybory
W dniu 14 grudnia 2008 roku, w naszym Kole odbyło się Zebranie Sprawozdawczo – wyborcze, w którym uczestniczyło 86 członków przy stanie liczebnym koła 214 osób.
Zebranie prowadził kol. Tadeusz Bożek, a gośćmi zaproszonymi byli: przedstawiciel Zarządu Okręgu PZW kol. Józef Bablok, oraz przedstawiciel HKW z Dąbrowy Górniczej kol. Piotr Stencel.
Wymienieni wyżej goście wręczyli odznaczonym członkom naszego koła przyznane przez Okręg PZW „Medale za zasługi w rozwoju wędkarstwa” oraz „Złote odznaki z wieńcami” kolegom: Krzysztof Mzyk i Tadeusz Bożek. Ponadto, uhonorowali 20 osób Medalami okolicznościowymi za pracę na rzecz Koła.
Zebranie w głosowaniu wybrało nowego Prezesa Koła, Zarząd , Komisję rewizyjną i Sąd koleżeński na okres czteroletniej kadencji tj. Na lata 2009 – 2012.
Skład ukonstytuowanych władz Koła PZW nr 94
w Jeleniu
Zarząd Koła
Sojka Józef - prezes koła
Mzyk Krzysztof - vice prezes koła
Bożek Tadeusz - vice prezes koła
Oleś Eugeniusz - sekretarz koła
Sojka Maria - skarbnik koła
Wojtaczka Marian - gospodarz koła
Nęcek Franciszek - gospodarz koła
Jara Zbigniew - opiekun młodzieży
Wątroba Władysław - opiekun młodzieży
Proksa Zenon - rzecznik koła
Olejarz Zbigniew - koordynator organizacyjny
Komisja Rewizyjna Koła
Materla Dariusz - przewodniczący
Paszcza Roman - z – ca przewodniczącego
Kasperkiewicz Stanisław - sekretarz
Sąd Koleżeński Koła
Fudała Grzegorz - przewodniczący
Bigaj Czesław - z – ca przewodniczącego
Pluta Janusz - sekretarz
Pluta Jan - członek sądu
Poklękowski Jan - członek sądu
Sąd Koleżeński, a raczej jego reprezentacja w osobie Przewodniczącego na najwyższym stopniu podium.
Dokonaliśmy prezentacji członków wybranych do władz Koła, na lata 2009 - 2012. Jest to praca odpowiedzialna, trudna, ale i satysfakcjonująca.
Życzymy wybranym, samych sukcesów na niwie organizacyjnej, społecznej, środowiskowej i sportowej.
Rybaczówka
Po otrzymaniu w dniu 15.07.1987 r. zezwolenia od Kombinatu Metalurgicznego Huta Katowice, na objęcie patronatem stawu „Grajdołek”, zarząd Koła wybudował nad stawem pomieszczenie gospodarcze. Była to drewniana budka, w której przechowywano narzędzia gospodarcze, urządzenia do koszenia traw, oraz inne materiały potrzebne do utrzymania stawu i brzegów w należytym stanie technicznym i estetycznym.
Po kilkunastu latach eksploatacji, słabej jakości pomieszczenie, było często plądrowane przez wandali i złodziei , dlatego obecny Zarząd Koła w dniu 6.01.2009 r. powziął decyzję o remoncie pomieszczenia gospodarczego i przekształcenia go w Rybaczówkę. Prace remontowe wykonane zostały sposobem gospodarczym we własnym zakresie przy znacznej pomocy sponsorów i trwały od stycznia do marca 2009 roku. Koordynatorem i zarazem kierownikiem przebudowy był kol. Zbigniew Olejarz, zaś współpracownikami koledzy :Józef Sojka, Stanisław Nęcek, Marian Wojtaczka, Roman Paszcza, Dariusz Materla, Zbigniew Jara, Zenon Proksa, Janusz Pluta. W ramach robót wykonano kompleksową przebudowę istniejącego budynku, który w chwili oddania do użytku w przeddzień nowego sezonu wędkarskiego, przedstawia poniższa fotografia :
Dodatkowo w 2009 roku, wykonano gigantyczną pracę polegającą na zabudowaniu rurociągu doprowadzającego wodę do zbiornika „Grajdołek”. Rurociąg ten, pozwala nam uzupełniać braki wody w stawie w czasie suszy, dokonywać częściowej wymiany wody, co korzystnie wpływa na możliwość wycierania się ryb, różnych gatunków i na ich kondycję zdrowotną. Aby uwiarygodnić, że staw nasz obfituje w ta...akie ryby prosimy spojrzeć na poniższe zdjęcie.
Karp 84 cm.
Menu
-
Wróć do Kronika Koła -
Kronika Koła -
Grajdołek -
Początek -
Część II - Działalność koła -
Część III - Wybory w 2008 r. -
Część IV - Sezon wędkarski 2009 r. -
Część V - Zawody wędkarskie 2009 r. -
Część VI - Sezon wędkarski 2010r. -
Część VII - Zawody wędkarskie 2010 r. -
Część VIII - Sezon 2011 r. -
Część IX - Zawody wędkarskie 2011 r. -
Część X - Sezon 2012 r.